Konferencja: „Climate Change, the Sustainable Development Goals and the Law in the Context of Pandemic Recovery”

Podziel się tym wpisem:

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Uniwersytet Cambridge oraz Centre for International Sustainable and Development Law na temat „Climate Change, the Sustainable Development Goals and the Law in the Context of Pandemic Recovery”, która odbędzie się w dniach 29-30 października 2021 r. w formie zdalnej.

W trakcie konferencji będzie można wysłuchać międzynarodowych ekspertów oraz wybitnych naukowców z obszaru prawa klimatycznego, ochrony środowiska oraz zielonej gospodarki i polityki przestrzennej. To światowe sympozjum skierowane jest także do młodych badaczy, praktyków i studentów zainteresowanych szeroko rozumianą ochroną klimatu. W trakcie konferencji swoje wystąpienia zaprezentuje dwóch ekspertów z Fundacji GreenLab. Prof. Alexandra R. Harrington oraz adw. Magdalena Stryja podczas Panelu II w sesji pt. „Climate and the Wealth Economy: Integrating science, law, economics & policy”.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji:

https://www.eventbrite.ca/e/climate-change-the-sdgs-and-the-law-in-the-context-of-pandemic-recovery-tickets-168600712269

Program: