Okrągły Stół: „Przemysł 4.0 – Taksonomia UE a rozwój rynku kapitałowego”

Fundacja Centrum Nowych Technologii GreenLab wraz z Platformą Przemysłu Przyszłości zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu Okrągłego Stołu „Przemysł 4.0 – Taksonomia UE a rozwój rynku kapitałowego”. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i online, 16 grudnia (czwartek) 2021 roku o godz. 14:00.

W ramach wydarzenia przewidziane są następujące wystąpienia oraz dyskusje panelowe:

• Wystąpienie inauguracyjne dr Marka Dietla, Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Dawida Solaka, p. o. prezesa Platformy Przemysłu Przyszłości.
  • Panel tematyczny: „Nowa Taksonomia UE – szanse i ryzyka dla uczestników rynku kapitałowego” z udziałem Moniki Płońskiej, ekspertki Platformy Przemysłu Przyszłości, Wiceprezes Green Industry Foundation, dr Wojciecha Nagela, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Fundacji GPW, adw. dr Radosława Maruszkina, eksperta od prawa ochrony środowiska i prawa klimatycznego oraz prawnika Natural Innovations Lab Mateusza Hebdy. Moderatorem panelu będzie red. Jakub Wiech.
  • Panel tematyczny: „Raportowanie niefinansowe ESG jako kryterium zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw” z udziałem dr Tomasza Wiśniewskiego, Wicedyrektora Działu Rozwoju Produktów Informacyjnych i Indeksów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, dr Mirosława Kachniewskiego, Prezesa Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych oraz prof. dr hab. Krzysztofa Borowskiego, wykładowcy Szkoły Giełdowej, a także studiów doktoranckich i podyplomowych na SGH. Moderatorem panelu będzie Przemysław Gerschmann, Doradca Zarządu GPW.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Link do transmisji: https://bit.ly/3ELG10j

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Patronat Główny – Fundacja GPW.