Program Synergia – co wnosi do działalności spółek Skarbu Państwa?

Podziel się tym wpisem:

Autor: Zespół GreenLab

Co Program Synergia wnosi do działalności spółek Skarbu Państwa? Odpowiada Łukasz Turkowski, przewodniczący zespołu do spraw Programu Synergia z Ministerstwa Aktywów Państwowych w Wywiadzie Gospodarczym dla Telewizji wPolsce.

  • To nie tylko forma realizacji patriotyzmu gospodarczego czyli utrzymywanie obiegu pieniądza maksymalnie jak to możliwe w Polsce. To przede wszystkim platforma usprawniająca komunikację i przepływ informacji – Łukasz Turkowski, przewodniczący zespołu do spraw Programu Synergia.


Misją Programu jest zbudowanie platformy dystrybucji informacji między spółkami Skarbu Państwa, która sprzyja uzyskiwania synergii we wszystkich możliwych dziedzinach działalności przedsiębiorstw: nawiązywaniu relacji biznesowych, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk, inicjacji nowych projektów biznesowych, badaniach i rozwoju, marketingu i sponsoringu, działalności społecznej, edukacji managerskiej przez wyrównanie wiedzy o możliwościach jakimi dysponują spółki Skarbu Państwa w ramach swojej działalności gospodarczej.

Zespół Programu Synergia pomaga nawiązywać spółkom kontakty bezpośrednie w formule jeden na jeden lub grupowej.